Idealny prezent na każdą okazję?

Voucher Podarunkowy

Podaruj wyjątkowy prezent!

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby? Nasz voucher to doskonały wybór! Podaruj niezapomniane doświadczenie kulinarne w Tawernie Dominikańskiej. Ciesz się smakiem autentycznej kuchni polskiej w sercu Gdańska.

Voucher podarunkowy Tawerny Dominikańskiej.
Opis działania vouchera podarunkowego Tawerny Dominikańskiej.

Jak działa voucher podarunkowy?

Voucher podarunkowy Tawerny Dominikańskiej można wykorzystać na wszystkie nasze usługi, od pysznych dań i napojów po organizację wyjątkowych wydarzeń. To doskonały prezent na każdą okazję – urodziny, rocznicę, czy święta.

Podziel się radością...

Niezapomniane kulinarne doświadczenia!

Doskonała kuchnia i wspaniała atmosfera

Moja wizyta w Tawernie Dominikańskiej była wyjątkowym przeżyciem. Autentyczne smaki kuchni polskiej, świeże ryby i widok na Motławę sprawiły, że ten obiad na długo zostanie w mojej pamięci. Gorąco polecam!

Joanna K.

Świetne jedzenie i przyjazna atmosfera

Tawerna Dominikańska to idealne miejsce na rodzinny obiad. Dzieci były zachwycone menu, a my mogliśmy delektować się pysznymi daniami rybnymi. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Na pewno wrócimy!

Anna i Marek P.

Wyjątkowy klimat i wyśmienite potrawy

Spędziliśmy cudowny wieczór w Tawernie Dominikańskiej. Malownicze widoki na Motławę i pyszne dania sprawiły, że była to idealna romantyczna kolacja. Polecam każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca na specjalną okazję.

 Katarzyna i Piotr M.

Eleganckie wnętrze i doskonała kuchnia

Organizacja spotkania biznesowego w Tawernie Dominikańskiej to strzał w dziesiątkę. Wysokiej jakości potrawy, eleganckie wnętrze i profesjonalna obsługa zrobiły ogromne wrażenie na naszych gościach. Na pewno zorganizujemy tu kolejne wydarzenie.

Tomasz W.

Tradycja i nowoczesność w jednym miejscu

Tawerna Dominikańska to prawdziwa perła Gdańska. Tradycyjne polskie potrawy przygotowane według staropolskich receptur w połączeniu z nowoczesnym podejściem do gastronomii tworzą niezapomniane doświadczenie kulinarne. Zdecydowanie warto odwiedzić!

Michał L.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do Tawerny Dominikańskiej, gdzie autentyczne smaki polskiej kuchni spotykają się z wyjątkową atmosferą Gdańska. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Poniedziałek: 12:00 - 00:00
Wtorek: 12:00 - 00:00
Środa: 12:00 - 00:00
Czwartek: 12:00 - 00:00
Piątek: 12:00 - 00:00
Sobota: 12:00 - 00:00
Niedziela: 12:00 - 00:00
Scroll to Top