Odwiedź naszą restaurację w centrum Gdańska

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do Tawerny Dominikańskiej, gdzie autentyczne smaki polskiej kuchni spotykają się z wyjątkową atmosferą Gdańska. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Poniedziałek: 12:00 - 00:00
Wtorek: 12:00 - 00:00
Środa: 12:00 - 00:00
Czwartek: 12:00 - 00:00
Piątek: 12:00 - 00:00
Sobota: 12:00 - 00:00
Niedziela: 12:00 - 00:00

Podaruj wyjątkowy prezent!

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby? Nasz voucher to doskonały wybór! Podaruj niezapomniane doświadczenie kulinarne w Tawernie Dominikańskiej. Ciesz się smakiem autentycznej kuchni polskiej w sercu Gdańska.

Voucher podarunkowy Tawerny Dominikańskiej.

Zarezerwuj stolik

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby dokonać rezerwacji stolika. Odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybrana wartość: 2

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby skontaktować się z nami. Odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Newsletter

Podziel się swoją opinią

Chcemy poznać Twoje zdanie na temat naszych usług! Twoje opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ pomagają nam nieustannie doskonalić jakość obsługi i oferty.  Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż nam uczynić Twoje przyszłe wizyty jeszcze lepszymi.

Dołącz do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje, oferty specjalne i zaproszenia na wydarzenia w Tawernie Dominikańskiej.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Scroll to Top